فروشگاه اینترنتی بازارچه فروشگاهی بوده که دارای مجموعه ای از اجناس متنوع و مختلف متناسب با نیاز بازار بوده که دارای دسته بندی های مختلف محصولات است. دسته بندی های موجود در فروشگاه شامل: موبایل و تبلت، محصولات الکترونیکی، مد و پوشاک، لوازم التحریر، لوازم ورزشی،وسایل نقلیه و تجهیزات خودرو می باشد که هر کدام از این دسته بندی ها شامل زیر مجموعه های متعددی می باشد.
سعی شده در این فروشگاه از اجناس و کالاهای متنوعی استفاده استفاده شود تا باعث شود کاربری که به این فروشگاه اینترنتی مراجعه می کند بتواند به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و نیاز خود را برطرف نماید.
در مورد پشتیبانی این فروشگاه باید بیان کنیم که پشتیبانی این فروشگاه به صورت آنلاین بوده و شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی آنلاین مسائل، مشکلات و سوالات خود را در این قسمت مطرح کرده و آن را با مدیریت فروشگاه در میان بگذارید.


همکاری با این فروشگاه به دو صورت امکان پذیر می باشد که یکی از آنها عضویت با عنوان بازار یاب بوده که که کاربرانی که مایل به همکاری با این فروشگاه هستند می تواند با عضویت در بخش بازاریابی این فروشگاه و با به فروش رساندن محصولات آن می تواند پورسانت حق فروش آن را از فروشگاه مربوطه دریافت کنند.
یکی دیگر از روش های همکاری با این فروشگاه این بوده که بخشی در فروشگاه با عنوان «فروش محصولات تامین کنندگان» وجود دارد که عمده فروشان می توانند با مراجعه به این قسمت و تماس با پشتیبانی نسبت به تأمین کالای این فروشگاه اقدام نمایند.
محصولاتی که در این فروشگاه موجود هستند دارای کیفیت مرغوب هستند و تمامی آنها پیش از ارسال توسط مدیریت مورد بررسی قرار می گیرند تا از ارسال اجناس بدون کیفیت جلوگیری شود. البته در این فروشگاه بخشی با عنوان استرداد کالا قرار داده شده که در صورتی که هرگونه مشکلی در حین تحویل محصول (اعم از اشتباه در سفارش، دریافت محصول اشتباهی، معیوب بودن کالای خریداری شده و ...) به مشتری به وجود آمد در این بخش مورد بررسی قرار گرفته و در صورت اثبات وجود مشکل کالای ارسال شده عودت داده می شود.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید